ECHO INVESTMENT

Jesteśmy największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają.

Już od 1996 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2015 roku naszym głównym akcjonariuszem jest konsorcjum renomowanych światowych funduszy PIMCO, Oaktree i Griffin Real Estate.

Naszym flagowym przedsięwzięciem są Browary Warszawskie powstające w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Prowadzimy i przygotowujemy kolejne miastotwórcze projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu. Każdy z nich to mądrze i odpowiedzialnie zaprojektowany fragment miasta.

Więcej dowiesz się na www.mieszkania.echo.com.pl
  • 24 lata na rynku
  • 22 lat na GPW
OSIEDLE PERSPEKTYWA

INWESTYCJE W SPRZEDAŻY

Poza Osiedlem Jaśminowym, w sprzedaży jest obecnie inwestycja Apartamenty Esencja oraz Nasze Jeżyce
  • 5800 oddanych mieszkań
  • 140 oddanych inwestycji
MALTA OFFICE PARK

PROJEKTY MIESZKANIOWE, HOTELOWE I BIUROWE

Spółka Echo Investment zrealizowała w Poznaniu unikalne projekty mieszkaniowe: osiedle Małe Naramowice Rynek, Kasztanowa Aleja, luksusowy budynek apartamentowy Nad Wartą, Park i Wille Sowińskiego, Jackowskiego 47, Małe Naramowice Pod Klonami – budynki wielorodzinne oraz domy szeregowe. Naszym dziełem są również hotel Ibis oraz zespół biurowy Malta Office Park.
  • 1,4 mln m2 wybudowanej powierzchni
  • 150 tys. zadowolonych klientów

Zapytaj o MDM

Dziękujemy za zainteresowanie

Nasze biuro sprzedaży wkrótce się z Państwem skontaktuje

Z powrotem